Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści[PS3] PS3 FAQ - Czyli prawie wszystko na temat Playstation 3

WstępOd czasu premiery minęło już kilka lat. Sony wzorem konkurencji wydało sporo różnych wersji swojej konsoli, a tym samym namieszało w głowach klientom.

Postaram się odpowiedzieć na wszystkie, najczęściej zadawane pytania dotyczące tej platformy, uaktualniając starszą, jeszcze przedpremierową wersję FAQ, napisaną przez emcepl. Od razu uprzedzam, FAQ ma charakter skrajnie subiektywny.

UWAGA!

Niniejszy FAQ, jak wszystkie artykuły dotyczące konsol w serwisie CDRinfo.pl, ma charakter stricte scenowy, a więc zawiera informacje (delikatnie mówiąc) daleko wykraczające poza instrukcję obsługi konsoli. Redakcja CDRinfo.pl w żaden sposób nie namawia ani tym bardziej nie promuje piractwa. W żadnym z artykułów nie są podlinkowane programy skompilowane za pomocą oryginalnego SDK, ani takie które zawierają klucze służące do podpisywania plików. Redakcja CDRinfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za sposób w jaki czytelnik wykorzysta nabytą wiedzę.Przy opisywanych opcjach, obok nazw angielskich, podałem w nawiasie również polskie odpowiedniki. Dlaczego nie zostawiłem samych polskich wersji? Ponieważ niektóre opcje zostały przetłumaczone niezręcznie, a nawet źle. Ponadto wiele osób woli mieć menu po angielsku. Aby więc wilk był syty i owca cała, wszystkie opcje są dwujęzyczne.

Ten artykuł komentowano 57 razy. Zobacz komentarze.