Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści[X360] Kopiowanie i nagrywanie gier

Wykonywanie kopiiJak rzadko zdarza się na scenie, do odczytu oryginalnej gry (kopii też to się tyczy, ponieważ część zabezpieczeń jest przenoszona) posłuży nam specjalnie do tego celu napisany program: Xbox Backup Creator. Uczulam również, że poniższy sposób NIE zadziała na innych napędach niż wcześniej wyszczególnionych modelach Samsunga i oryginalnych z Xbox360 (odczytana zostanie wtedy tylko "partycja" z DVD-Video, czyli około 17 lub 175MB, a nie cała zawartość płyty!).

Xbox Backup Creator (testowane na wersji 2.9 build 0306) (Win32)

Uwaga: na Windows XP potrzebny będzie plik MSCOMCTL.OCX, którego nie trzeba rejestrować, ani tak jak radzą autorzy w readme instalować razem z Visual Basic 6 SP6 runtimes library. Wystarczy go wyguglować i wrzucić do katalogu z programem.

1.) Po włączeniu programu przechodzimy na zakładkę "Options" i wybieramy odpowiedni napęd i typ nośnika w "Drive Specific".


2.) Przechodzimy na zakładkę "Read", zaznaczamy opcje "Complete Backup" - i jeśli w napędzie jest gra dla Xbox'a, a nie X360, dodatkowo "Use Sector Mapper". Następnie klikamy w panel "Start".Ten artykuł komentowano 11 razy. Zobacz komentarze.