Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści[PS3] Kopiowanie gier na PlayStation 3

Sprawdzanie i odszyfrowywanie obrazuSkoro masz już potrzebne klucze i obraz na komputerze, przyszedł czas na sprawdzenie kopii i jej odszyfrowanie (niewykluczone, że w przyszłości nie będzie takiej potrzeby).

Obie potrzebne aplikacje można pobrać z forum ReDump. Programy te pracują wyłącznie w CLI, a więc możesz je uruchamiać z poziomu cmd.exe lub napisać batcha, który cały proces zautomatyzuje.


1. Uruchom PS3DumpCheck i jako parametr podaj ścieżkę do obrazu płyty. Jeśli program wyświetli "GOOD" oznacza to, że wpisana liczba sektorów zgadza się z tą w obrazie i dump jest poprawny. Jeśli nie, będziesz musiał ponownie zrobić obraz płyty.2. Otwórz plik z log-iem wykonanym przez GetKey i spisz z niego odczytany "disc_key".3. Uruchom program PS3Dec i podaj następujące parametry w kolejności:
  • d - ponieważ chcesz odszyfrować obraz
  • key - ponieważ chcesz podać odczytany klucz danej gry
  • klucz z log-a.
  • ścieżkę do obrazu płyty.Po wszystkim w katalogu z obrazem znajdziesz plik o tej samej nazwie z sufiksem "dec", na powyższym przykładzie, "ME_PS3_336965.ISO.dec". Wystarczy teraz zmienić nazwę na *.iso i przenieść do konsoli, do "dev_hdd0/PS3ISO/".


- CDRinfo.pl
2014-I-05


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany. Bądź pierwszy - dodaj swoją opinię.