Konsole

Strona g��wna

 

Spis treściJak rozpoznać oryginalny nośnik?

WstępJako, że są osoby, które nie potrafią rozpoznać oryginalnej płyty, bądź nie wiedzą jak takowa wygląda :), przygotowałem krótką charakterystykę każdego nośnika optycznego jaki wykorzystuje dana konsola (plus oczywiście fotki). Po co to komu? Przecież wiadomo, że oryginalne gry posiadają ładne, solidne i starannie wyprodukowane pudełko z instrukcją itp. kolekcjonerskimi dodatkami. Otóż nie dla każdego jest to takie oczywiste, czego byłem świadkiem na jednej z "giełd komputerowych". Stąd właśnie pomysł na ten krótki artykuł. Postaram się nie zanudzić i przy każdej platformie, z którą miałem kontakt dodać krótką charakterystykę nośnika.

Niestety nie posiadam zbyt wielu konsol, dlatego jeśli masz dobry aparat cyfrowy, trochę czasu, chęci i oczywiście oryginalną płytę, proszę o kontakt na Priv na forum.

Na chwilę obecną brakuje zdjęć dla:


Specjalne podziękowania za wykonanie zdjęć dla Dragu, Juchy, MaciejPŃ i PIKeR (tak, zgadza się, komuś się chciało).Komentarze


Komentarze sa dostepne tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow (jezeli masz konto na forum wystarczy sie zalogowac). Jezeli nie, zarejestruj sie (rejestracja jest darmowa).
Nazwa uzytkownika:
Haslo: