Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści[PS3] Instalacja Custom Firmware 3.55-GeoHot

Powrót do OFWAby powrócić do OFW należy to zrobić z tzw. Recovery Menu, ponieważ przy próbie aktualizacji z poziomu XMB, konsola stwierdzi, że ma zainstalowaną tę samą wersję fw. Nowszego z kolei wgrać też nie można, ponieważ grozi to brickiem. Jedyny bezpieczny sposób to uruchomić konsolę w trybie Recovery i z jego poziomu wgrać OFW w tej samej wersji co CFW-GH, czyli w wersji 3.55.

Jak uruchomić konsolę w trybie Recovery?

1.) Włącz konsolę trzymając przycisk power i cały czas trzymaj dopóki PS3 sama się nie wyłączy (usłyszysz w krótkich odstępach czasowych, 3 sygnały dźwiękowe, nazwijmy je pieszczotliwie: "piknięcia" ;)).

2.) Następnie ponownie włącz konsolę przyciskiem power i trzymaj dopóki nie usłyszysz po sobie dwóch "piknięć" (razem cztery: pierwsze dwa w odstępach czasowych, ostatnie dwa zaraz po sobie). Pojawi się wspomniane Recovery menu, z którego należy wybrać ostatnią opcję: "System Update" ("Aktualizacja systemu").


Podziękowania dla Szczuru za zdjęcie Recovery Menu w zapomnianej technologii CRT. ;]


Należy postępować tak samo jak przy wgrywaniu OFW z poziomu XMB, a więc i paczka PUP z aktualizacją musi być tak samo nazwana i leżeć w tym samym miejscu na np. pendrive'ie (dev_usb0/PS3/UPDATE/PS3UPDAT.PUP).29-I-2011

Ten artykuł komentowano 22 razy. Zobacz komentarze.