Konsole

Strona g��wna

 

Spis treściSposoby uruchamiania kopii i programów homebrew

PodsumowanieZapewne zastanawiasz się dlaczego nie ma opisanych reszty konsol. Przyczyna jest prosta - nie posiadam lub miałem z nimi zbyt krótki epizod w moim życiu, aby napisać cokolwiek sensownego na ich temat. Możliwe, że "za jakiś czas" opiszę kolejne platformy. Determinowane to jest jednak przez grubość mojego portfela, czas na przeszukiwanie sieci, testy i własne eksperymenty - nie, nie przez chęci - te na szczęście mam, jak zawsze kiedy chodzi o "zabawki pod telewizor". ;)

Na zakończenie chciałbym jeszcze raz przypomnieć: niniejszy, krótki opis, służy wyłącznie zabawie swoją konsolą w legalny sposób (choć to zależy od panującego w danym kraju prawa np. w Anglii chipy uznawane są za źródło potencjalnego piractwa i nie zezwala się na ich montaż). Modyfikując sprzęt lub jego oprogramowanie, zawsze ryzykujesz jego uszkodzenie. W większości przypadków musisz się także pogodzić z utratą gwarancji.

Zarówno autor jak i redakcja CDRinfo.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody wyrządzone na skutek nieprawidłowego działania oprogramowania. Nie odpowiada również za naruszenia praw własności intelektualnej przez czytelników.- Berion [xx.11.07]


Komentarze


Komentarze sa dostepne tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow (jezeli masz konto na forum wystarczy sie zalogowac). Jezeli nie, zarejestruj sie (rejestracja jest darmowa).
Nazwa uzytkownika:
Haslo: