Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści

  1. Wstęp
  2. XBox-Saves Manager


[XBX] Archiwizacja save-ów

XBox-Saves ManagerXBox-Saves Manager (Win9x/NT) (testowane na wersji 4.5.1)

1.) Otwieramy program i klikamy w "Connection Manager". Na zakładce "General" wybieramy IP naszego Xboxa, port na którym realizowane będzie połączenie i login/hasło (jeśli nie zmieniliśmy tego w dashu, domyślnie zawsze jest xbox/xbox). Klikamy "Close".


2.) Przechodzimy do "File/Connect". Pojawi się monit z naszymi ustawieniami. Klikamy "ok".

3.) Po pomyślnym połączeniu wyświetli się drzewko z naszymi save'ami na Xboxie. Klikamy ppm na danym save'ie. Pojawi się menu, z którego wybieramy "Send to PC" (ewentualnie klikamy na granatową strzałkę).


4.) Program rozpocznie przesyłanie plików z "kloca" na dysk PC.


Po pomyślnym transferze dostaniemy odpowiedni komunikat, a po prawej stronie (lub lewej - zależy jak sobie ustawiliśmy te zakładki) pojawią się przesłane, "z-zip-owane" stany z gier.


5.) Nie, nie, to nie koniec. Możemy do naszego save'a jeszcze dodać krótką notatkę. W tym celu klikamy ppm na danym save'ie (lub, na którymś z jego "slotów" - rozwijamy dwuklikiem) i wybieramy opcję "edit".


6.) Pojawi się nowe okienko, w którym wpisujemy informacje jakie chcemy dodać do archiwum. Klikamy "ok".


7.) Po tym "zabiegu" zmieni się kolor save'a na granatowy, a po "najechaniu" na niego myszką wyświetli się ID i informacja, którą uprzednio wpisaliśmy.


8.) Jak wysłać save z powrotem na PC? Identycznie jak w punkcie #3.


- Berion [26.04.06]


Komentarze


Komentarze sa dostepne tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow (jezeli masz konto na forum wystarczy sie zalogowac). Jezeli nie, zarejestruj sie (rejestracja jest darmowa).
Nazwa uzytkownika:
Haslo: