Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści

 1. Wstęp
 2. Qwix
 3. Nero Burning Rom


[XBX] Jak nagrać programy, które nie są obrazami

Nero Burning RomJeśli nie chcemy skorzystać z gotowych programów do budowy XDVD możemy do tego celu użyć Nero. Niestety odczyt danych z tak przygotowanej płyty jest nieco wolniejszy, dlatego nie polecam w ten sposób nagrywać gier.

Nero Burning Rom (Win9x/NT) (testowane na wersji 6.6.0.6)

1.) Uruchamiamy program i wybieramy nasz napęd (jeśli chcemy utworzyć obraz wybieramy image recorder). Przechodzimy na File/New i wybieramy typ kompilacji, którą chcemy utworzyć (CD lub DVD - oba UDF).

2.) Na zakładce "Multisession" zaznaczamy "No Multisession" (w przypadku DVD, takiej zakładki nie powinno być - czasem jednak się pojawia, dla pewności również zaznaczamy brak multisesji).3.) Na zakładce "UDF", zaznaczamy opcję "Force DVD-Video compatibility mode (required for Xbox TM)".4.) Przechodzimy na zakładkę "Burn":
 • W przypadku kompilacji na CD zaznaczamy opcje:
  - "Write"
  - "Finalize CD"

  Prędkość ustawiamy na nie większą niż x12, a tryb na DAO ("Disc-at-once").

 • W przypadku kompilacji na DVD zaznaczamy opcje:
  - "Write"

  Prędkość definiujemy na nie większą niż x8


Klikamy na "New".


5.) Metodą drag&drop przeciągamy pliki do naszej kompilacji i klikamy w ikonkę z zapałką.6.) Pojawi się okno z właściwościami naszej kompilacji. Klikamy w panel "Burn"...


Rozpocznie się proces nagrywania/tworzenia obrazu płyty.


- Berion [21.06.07]


Komentarze


diabolama - 27 Listopad 2011, 03:08:47
w moim folderze gry jest plik iso i dvd, do nagrania wybieram caly folder czy zaznaczam tylko plik iso? sory, dopiero zaczynam ta zabawe ;) pzdr

Komentarze sa dostepne tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow (jezeli masz konto na forum wystarczy sie zalogowac). Jezeli nie, zarejestruj sie (rejestracja jest darmowa).
Nazwa uzytkownika:
Haslo: