Konsole

Strona g��wna

 

Spis treści[PS2] Cheat Devices

WstępZapewne niejeden raz grając na PlayStation 2 mamrotałeś złowieszczo pod nosem, rzucałeś padem o ścianę, rwałeś włosy z głowy, czy - w najlepszym wypadku - odchodziłeś zniesmaczony od konsoli na jakiś czas. Przyczyna zawsze ta sama - znowu zabrakło milimetrów do wykonania uniku, kilku sekund do ukończenia wyścigu, odrobiny zdrowia do zaliczenia misji czy jednego ciosu do pokonania ostatniego bossa...

Z pomocną dłonią przychodzą w tym momencie producenci tzw. cheat devices, czyli programów umożliwiających uzyskanie nieśmiertelności, niekończącej się amunicji, ogromnej ilości pieniędzy, a także często ukrytych, niedostępnych w inny sposób, grywalnych postaci.

Przeciwnicy tego typu oszustwa twierdzą, iż cheaty psują zabawę, a gra traci sens. Osobiście jednak nie widzę nic zabawnego czy sensownego w bezskutecznym przechodzeniu jednej planszy po raz n-ty. Dużo lepiej jest ominąć szerokim łukiem taki nieprzyjemny moment korzystając z programu do cheatowania, niż się męczyć przez dłuższy czas.

Na półkach sklepowych znajdziesz różne programy, dość znacznie różniące się cenowo (zazwyczaj od 100 do 150 zł). Oprócz w pełni komercyjnych produkcji istnieją ponadto programy homebrew o mniejszej funkcjonalności i wygodzie obsługi, aczkolwiek w pełni wystarczą niewymagającym osobom. Mam nadzieję, że niniejszy artykuł pomoże Ci podjąć decyzję o wyborze najlepszego, dostosowanego do Twoich potrzeb programu do oszukiwania w grach na PlayStation 2.


Komentarze


Komentarze sa dostepne tylko dla zarejestrowanych uzytkownikow (jezeli masz konto na forum wystarczy sie zalogowac). Jezeli nie, zarejestruj sie (rejestracja jest darmowa).
Nazwa uzytkownika:
Haslo: